Делегація КУП НАНУ зустрілася з директором Департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою ВОІВ Міхалом Швантнером

8 Грудня, 2016

Делегація Київського університету права НАН України на чолі з ректором Ю.Л. Бошицьким мали гарну нагоду поспілкуватися з директором Департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності (далі – ВОІВ) Міхалом Швантнером та обговорити питання, які цікавили студентів.
     Ректор Ю.Л. Бошицький вручив директору Департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою ВОІВ Міхалу Швантнеру найвищу нагороду Київського університету права НАН України «Золоту медаль» за вагомий внесок у розвиток університету в сфері міжнародного співробітництва, дослідження проблем права інтелектуальної власності, проведення  спільних науково-практичних заходів та забезпечення академічної мобільності здобувачів вищої освіти.

Зустріч та обговорення важливих питань стали для студентів величезним подарунком та внеском у їх подальшу кар’єру та творчий шлях.

Прес-центр КУП НАНУ