Делегація Київського університету права НАН України відвідала бібліотеку Всесвітньої організації інтелектуальної власності

8 Грудня, 2016

Делегація Київського університету права НАН України на чолі з ректором Ю.Л. Бошицьким під час візиту до Женеви мали гарну нагоду відвідати бібліотеку Всесвітньої організації інтелектуальної власності (далі – ВОІВ).
   Фонд бібліотеки ВОІВ налічує понад 35 тис. публікацій, які дозволяють проводити дослідницьку роботу в галузі інтелектуальної власності.
    Колекція бібліотеки дійсно вражає своєю масштабністю та унікальністю. В ній можна знайти не тільки історичні документи, наприклад Паризька конвенція 1883 року, що є одним із стовпів сучасної системи інтелектуальної власності, але і більш актуальні періодичні видання за тематикою інтелектуальної власності.
     Також база містить національне законодавство держав – членів ВОІВ, СОТ і ООН. У 2014 році база включала нормативні акти 196 країн і сумарно налічувала понад 13 тис. документів,  охоплює також міжнародні договори, які стосуються інтелектуальної власності. Зокрема, база включає всі міжнародні договори, які адмініструються ВОІВ.
     База даних є джерелом правових актів та інформації про глобальну систему інтелектуальної власності в університетах та бібліотеках по всьому світу.

Дуже приємним є і те, що на цих полицях з такими масштабними та старими документами знаходяться й видання Київського університету права НАН України, зокрема Часопис  та наукові підручники за редакцію ректора Ю.Л. Бошицького. Під час відвідування бібліотеки ВОІВ, ректор передав чималий науковий доробок Київського університету права НАН України, чим також вніс збагачення для такої глобальної і всесвітньої бібліотеки.
     Хотілося б відзначити, що Київський університет права – це єдиний університет світу, який удостоєний честі виставляти власні книги на полицях бібліотеки ВОІВ.

Прес-центр КУП НАНУ