Делегація «Всесвітньої федерації миру» (Республіка Корея) відвідали КУП НАНУ

22 Жовтня, 2013

21 жовтня 2013 року делегація ГО «Федерації всесвітнього миру» у складі президента цієї організації – представник в державах
Євразійського регіону Jin Hwa Chung, президента – представника в Україні Jin Pal Chung та Голови правління Федерації всесвітнього миру Михайла Ільїна відвідала КУП НАНУ. Нагадаємо, що ГО «Всесвітня федерація миру» нагородила ректора КУП НАНУ заслуженого юриста України професора Юрія Бошицького сертифікатом «Посол миру», діяльність якого на міжнародній арені сприяє поширенню ідей злагоди, взаєморозуміння та співробітництва.

Основною метою візиту корейської делегації була пропозиція для студентів КУП НАНУ стати стипендіатами університету Сан Мун – отримати стипендію на річний курс вивчення корейської мови.
   Під час зустрічі почесних гостей з Вченою радою КУП НАНУ та представниками студентського парламенту корейською стороною були надані й такі пропозиції щодо співробітництва як навчання корейських студентів в КУП НАНУ, відкриття на базі нашого університету курсів корейської мови, організація спільних волонтерських проектів у рамках десятиліття «Зближення культур».

Українська сторона також надала й свої пропозиції щодо подальшої співпраці, зокрема збагачення університетської бібліотеки науковими доробками корейських фахівців у сфері права, організацією Дня Республіки Корея, під час якого корейські гості презентуватимуть для українських учасників найцінніші культурні, наукові, творчі, технічні здобутки Республіки Корея, ознайомляться з історичною спадщиною цієї азійської держави.
   Запропоновані напрямки співпраці викликали у присутніх багато запитань щодо перспектив навчання студентів в Республіки Корея, фінансування цього навчання, найбільш затребуваних професій, можливості працевлаштування українських юристів в Кореї тощо.

Співробітники та студентство дякують професорові Юрію Бошицькому, заслуженому юристу України, ректору КУП НАНУ за надану можливість спілкування з корейською делегацією.

Прес-центр відділу міжнародних зв’язків та грантів