День відкритих дверей в КУП НАНУ

3 Жовтня, 2016

02 жовтня 2016 року в Київському університеті права НАН України відбувся перший в цьому навчальному році День відкритих дверей. На цей захід були запрошені майбутні абітурієнти – учні старших класів шкіл, студенти коледжів, фахівці, які вже мають вищу освіту але бажають долучитися до професії юриста, майбутні науковці. У переддень Дня юриста майбутні правники з цікавістю привідкрили для себе таємниці ХРАМУ ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ.

Гості університету мали нагоду познайомитися з особливостями організації освітнього процесу та наукової роботи в КУП НАНУ. Майбутні студенти відвідали наукову бібліотеку, тренажерні зали, лабораторію криміналістики, цілий ряд унікальних музеїв: «Музей етнографії» з експозицією рушників, вишитих орнаментами всіх регіонів України, Аудиторію-музей В.М, Корецького», «Музей контрафактної продукції (підробок) Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством», «Музей кібернетики», перлину музейної університетської галереї – Музей криміналістики ім. Ганса Гросса, який створювався з метою формування стратегії, тактики і мистецтва оволодіння студентами знань, практичних навичок і вмінь застосування криміналістичної техніки, оформлення матеріалів для проведення криміналістичних експертиз, ознайомлення з тактикою й методикою проведення слідчих дій.

Абітурієнти ознайомилися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, посібниками та підручниками, інформацією про досить насичене студентське життя в Університеті. Також вступники мали нагоду безпосередньо поспілкуватися з керівництвом університету, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, представниками Студентського парламенту.

Врешті, усі гості отримали максимум інформації щодо умов навчання в КУП НАНУ, структурою та рівнем науково-педагогічного складу; задали нагальні питання та одразу отримали на них компетентну відповідь; ознайомились з проектами Київського університету права НАН України. Все це дозволило майбутнім студентам та їх батькам здійснити діагностику якості умов навчання, відчути атмосферу закладу та  визначити рівень доброзичливості колективу.

Повну інформацію про життєдіяльність КУП НАНУ охочі могли довідатися з рекламних буклетів, які розповсюджувались серед відвідувачів заходу.

Будемо раді бачити Вас наступного разу у День прав людини – 10 грудня 2016 року!

ДО ЗУСТРІЧІ!