Експрес-курс «Стратегії видатних юристів»

26 Травня, 2014
 Експрес-курс
«Стратегії видатних юристів»

Дати: 27-29 травня.

Розклад:

27 травня
14-40 – 15-00 – збір та розміщення слухачів.
15-00 – 18-00 – виступи доповідачів та ін.
28-29 травня – друга половина дня (точний час буде повідомлено додатково).

Місце проведення: Національна академія наук України, Київський університет права (м. Київ, вул. Доброхотова, 7а), дві аудиторії по 120 слухачів (червона та синя), Ваша аудиторія вказана в електронному листі.
Слухачі матимуть можливість прослухати доповіді всіх доповідачів незалежно від аудиторії, оскільки доповідачі будуть виступати в обох аудиторіях.

Слухачі: студенти (1-5 курс) юридичних факультетів вузів м. Києва (КІМО, КНУ ім. Тараса Шевченка, НаУКМА, КУП НАНУ, КПІ, КНЕУ, КДАВТ та НАУ).

Доповідачі:
27 травня:
1.    О. Мамуня, партнер ЮФ «Василь Кисіль і партнери»;
2.     А. Афян, керуючий партнер АО «Юскутум»;
3.    О. Жукова, директор АФ «Сайвена-Аудит».
28 травня:
1.     Дмитро Тараник
2.     Лана Свириденко

29 травня:
1.     Олена Вишнякова, керуючий партнер  Міжнародної юридичної компанії «ЮЛС Чарногурський та Вишнякова»
2.     Олег Мальський, партнер AstapovLawyers
3.     Олексій Кот, керуючий партнер ЮФ «Антіка»
4.     Вікторія Пташник, партнер Droit Law Firm

Тематика:
•    приклади професійних цілей доповідачів та шляхів їх досягнення, найбільші професійні досягнення доповідачів;
•    особисті якості, принципи та правила, які сприяли успіху доповідачів, невдачі;
•    висновки, поради та рекомендації щодо побудови успішної кар’єри в юриспруденції.
Мови: українська/російська.
Час виступу доповідача: 35 хв. (останні 5 хв. кожного виступу відводяться на запитання слухачів).
Щоб мати можливість поставити запитання, слід підняти руку у відведений для цього час, процес координуватиметься модератором.

Підтвердження реєстрації: щоб підтвердити реєстрацію прошу звернутися до координатора, який надішле організатору остаточний єдиний список охочих від вузу.
Попередження: у випадку відсутності на курсі після підтвердження реєстрації організатор має право відмовити в участі у всіх наступних організовуваних ним заходах.