Гість КУП НАНУ – консул Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні

27 Червня, 2013

26 червня 2013 року на запрошення ректора КУП НАНУ, заслуженого юриста України, професора Юрія Бошицького в університеті перебував консул Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні пан Мехді Багерпур.
     Серед питань, які обговорили сторони, було співробітництва між вищими навчальними закладами Ірану та КУП НАНУ. Зокрема, пан консул зауважив, що за останній рік на міжнародній освітній арені, у тому числі серед дипломатичних кіл різних держав світу, значно зросла репутація КУП НАНУ як одного з найавторитетніших вишів України, який відкритий до співпраці в освітній і науковій сферах через впровадження інноваційних форм навчання із залученням найкращих іноземних фахівців у сфері міжнародних відносин, юриспруденції, політики, соціології та управління.
     У зв’язку із зазначеним, почесним гостем було запропоновано співробітництво з одним із провідних університетів Ірану – Міжнародним університетом ім. Імама Хомейні, який було засновано під керівництвом Міністерства науки, досліджень і технологій Ірану як вищий навчальний та культурно-дослідницький заклад, що уособлює у собі ісламську цивілізацію, культуру та  просвітництво.

Крім зазначеного, сторони обговорили питання культурного обміну, здійснення спільних наукових досліджень, подальшого залучення представників Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні до викладання майстер-класів для студентів КУП НАНУ. Особливу увагу почесний гість звернув на високу зацікавленість іранських вчених у дослідженні сучасної юридичної думки в Україні, впливу наукових юридичних досліджень на розбудову правової системи України. У свою чергу, ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький зауважив, що університет готовий взяти участь у спільних дослідженнях та організації науково-практичних заходів, які сприятимуть поширенню знань про право держав Близького Сходу та України.
     Наприкінці зустрічі сторони висловили впевненість у подальших спільних практичних кроках, які сприятимуть розвиткові дружніх відносин обох держав та співробітництва у сфері вищої юридичної освіти.