Гості університету – представники Постійного представництва України при відділенні ООН (Женева)

24 Березня, 2017

22 березня 2017 року відбулася зустріч співробітників Київського університету права НАН України: О. Чернецької, Г. Левківської, О. Михайленко та К. Рязанцевої  з представниками Постійного представництва України при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві на чолі з В. Усенком. З якими ректор університету Ю. Бошицький налагодив контакти під час робочого візиту до м. Женева.
     Зустріч пройшла в теплій атмосфері, було попередньо обговорено ряд питань відносно подальшої співпраці та спільного проведення заходів між КУП НАНУ та вищезгаданою організацією.

Також від імені ректора та професорсько-викладацького складу Київського університету права Національної академії наук України делегації було подаровано книжки з бібліотечного фонду університету з запевненням серйозних намірів на подальше співробітництво.

Прес-центр КУП НАНУ