Інформація про роботу Вченої ради 30 жовтня 2014 року

6 Листопада, 2014

30 жовтня 2014 року відбулося засідання Вченої ради Київського університету права Національної академії наук України, на якому було розглянуто і прийнято рішення з ряду важливих питань.
     На засіданні Вченої ради були заслухані та обговорені доповіді: «Про підсумки набору до аспірантури КУП НАНУ», «Про затвердження плану науково-дослідної роботи КУП НАНУ на 2014/2015 н.р.», «Про план роботи факультету міжнародних відносин на 2014/2015 н.р.», «Про інформаційно-бібліографічне супроводження наукових досліджень професорсько-викладацького складу і наукової діяльності студентів та аспірантів КУП НАНУ».

Також на засіданні Вченої ради були затвердженні теми дисертаційних досліджень аспірантам та здобувачам наукових ступенів кандидата юридичних наук.
     Наприкінці засідання ректор подякував членам Вченої ради за плідну роботу, побажав усім миру, добра, здоров’я.

Презентація плану роботи факультету міжнародних відносин

Презентація Інформаційне забезпечення наукових досліджень КУП НАНУ”