Іноземна колекція Наукової бібліотеки КУП НАНУ поповнилась новими виданнями!

22 Вересня, 2017
     Минулого тижня делегація студентів Київського університету права НАН України на чолі з ректором Ю. Бошицьким здійснила візит до Угорщини, в рамках якого відвідала офіс Президента Національного комітету Угорщини з питань захисту персональних даних Атілли Петерфалві та взяла активну участь у конференції щодо вищезазначених питань.

Результатом цієї зустрічі став не тільки надзвичайно цікавий діалог з відомим фахівцем з питань захисту персональних даних, але й нові книги, подаровані студентам Президентом Національного комітету Угорщини, Почесним доктором Київського університету НАН України Атіллою Петерфалві та передані до Наукової бібліотеки КУП НАНУ.

Під час візиту до юридичного факультету Дебреценського університету деканом цього закладу Веронікою Сікорою також були передані наукові видання університету студентам КУП НАНУ.
Київський університет права підтримує давні партнерські стосунки з багатьма угорськими вченими, правниками, державними інституціями та університетами Угорщини, які надають свою щиру допомогу в розбудові університету.

Наукова бібліотека КУП НАНУ висловлює глибоку подяку друзям та партнерам з Угорщини за допомогу у збагаченні бібліотечного фонду іноземними виданнями!

asd1s.jpg
 asd2s.jpg