Інтерактивна мультимедійна лекція к.ю.н., доц. О.В. Сонюк з навчальної дисципліни «Адміністративне право»

26 Жовтня, 2015
    26 жовтня 2017 року відбулася інтерактивна мультимедійна лекція к.ю.н., доц. О.В. Сонюк з навчальної дисципліни «Адміністративне право» у студентів ІІ курсу денної форми навчання.
    Тема лекції «Суб’єкти адміністративного права». Мета лекції: узагальнення пройденого матеріалу по змістовному модулю №2 у схемах та таблицях, а також формування у студентів навичок публічних виступів.
    Викладення матеріалу по темі здійснювалося тематичними блоками, що були складені (таблиці) та представлені студентами під керівництвом та з допомогою викладача (з попередніми редакціями схематичного матеріалу). Аудиторія мала змогу фотографувати узагальнені схеми та задавати уточнюючі питання. Так, зокрема були представлені наступні блоки:
    1. Суб’єкти адміністративного права: приватні особи
    2. Суб’єкти владних повноважень.

conuk1s.jpg

conuk2s.jpg