Кафедра іноземних мов КУП НАН України провела диспут на тему: «Юридична освіта в німецькомовних та англомовних країнах»

25 Березня, 2015

У рамках тижня іноземних мов  19 березня 2015 року кафедра іноземних мов КУП НАН України провела диспут. Модератором заходу була викладач кафедри Костюк А.В. Студенти групи МП-31 підготували цікаві та змістовні презентації та показали гарні знання з німецької мови. Під час заняття були представлені доповіді щодо особливостей отримання юридичної освіти в Україні, Німеччині, Австрії, Польщі, Великобританії, Австралії.

Усі доповідачі вели активну бесіду та жваво обговорювали питання щодо отримання юридичної освіти за кордоном. Такий вид роботи допомагає розвивати навички говоріння, проявити знання з іноземної мови, толерантно ставитися до чужої думки.