Кафедрою кримінального права та процесу було проведено засідання «Круглого столу»

5 Жовтня, 2016

Напередодні Дня юриста 5 жовтня 2016 року в Київському університеті права Національної академії наук України кафедра кримінального права та процесу разом із студентським науковим товариством провела засідання круглого столу на тему: «Кримінально-правова охорона національної безпеки: сучасні виклики для України та протидія». Модератор заходу Перелигіна Раїса Володимирівна, к.ю.н., доцент кафедри кримінального права та процесу КУП НАНУ зосередила увагу учасників  на концептуальних  питаннях під час обговорення заданої проблематики.

У засіданні взяли участь викладачі кафедри, зокрема, завідувач кафедри кримінального права і процесу Київського університету права НАН України, доктор юридичних наук, професор Кваша Оксана Олександрівна, яка чітко визначила основні сучасні пріоритети реальної кримінальної ситуації новітніх загроз, ризиків і небезпек, пов’язаних з ситуацією на сході нашої держави; професори кафедри Біленчук Петро Дмитрович, Семаков Генадій Семенович та к.ю.н., доцент кафедри Бісюк Олена Сергіївна
     Жваву дискусію викликали наступні наукові повідомлення доповідачів:

• Невінчаний М. Проблеми кримінально-правової охорони власності в умовах військового конфлікту на сході України;
  • Мацюк М. Зарубіжний досвід протидії інформаційному тероризму;
  • Летун Т. Засоби масової комунікації та медія-тероризм;
  • Сабова Е. Жіноча участь у тероризмі;
  • Циганчук Д. Сепаратизм – загроза незалежності і цілісності України;
  • Мужецька К. Хімічна та біологічна зброя як засіб масового знищення людей;
  • Марків Ю. Детермінанти зростання загроз національній безпеці України;
  • Волошина К. Диверсія як злочин проти основ національної безпеки;
  • Осауленко А. Державна таємниця як складова забезпечення національної безпеки України.

В результаті проведення засідання «Круглого столу» можна стверджувати, що креативні виступи, міркування, роздуми, висновки, пропозиції, які були озвучені його учасниками, знайдуть своє безпосереднє втілення в процесі формулювання концептуальних засад удосконалення кримінально-правової охорони національної безпеки України та розробці ефективної протидії злочинності у даній сфері.

Матеріал підготувала:
доц. кафедри кримінального права та процесу
Перелигіна Р.В.