Команда юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України посіла І місце у конкурсі юридичних клінік «Правознавець»

24 Травня, 2016

Нещодавно команда юридичної клініки «Фенікс» – студентки магістратури КУП НАН України групи ПМГ-63 Анна Жук (капітан команди) та Анастасія Шандрук вперше з часів заснування конкурсу для молодих юристів вийшла в фінал конкурсу «Правознавець» та за підсумками фінального випробування посіла І місце.
     Координаційна рада молодих юристів м. Києва при Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві щорічно організовує конкурс «Правознавець» з метою стимулювання юридичної освіти, правової грамотності, посилення прикладного характеру юридичних знань (протокол ГТУЮ у м. Києві № 27/01 від 27.01.2016 р.).

У конкурсі взяли участь команди юридичних клінік таких ВНЗ України: Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Київського національного торговельно-економічний університету, Київського університету права НАН України, Міжрегіональної Академії управління персоналом, Національного авіаційного університету, Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Підготувавши конкурсну роботу за визначеною тематикою «Позовна заява про припинення іпотеки (похідного зобов’язання)» команда юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України змагалась у фінальній зустрічі із командою юридичної клініки Київського національного торгово-економічного університету.
Фінальне змагання конкурсу відбулося у формі судового засідання господарського суду першої інстанції для визначення команди-фіналіста.

За підсумками змагання журі нагородило фіналістів іменними дипломами та цінними подарунками від Координаційної ради молодих юристів м. Києва, а також нагороджено дипломом юридичну клініку «Фенікс» нашого університету.

Анна Жук
студентка 6-го курсу магістратури КУП НАН України