Команда КУП НАНУ взяла участь у VІ Міжнародному правничому конкурсі ім. В.М. Корецького з європейського права у галузі прав людини

11 Грудня, 2013

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України проводила Міжнародний правничий конкурс імені В.М. Корецького з європейського права у галузі прав людини. Для участі у конкурсі від Київського університету права НАН України була створена команда зі студентів у складі: Федченко Юлія Олександрівна, студентка групи МП-31; Чубарук Анастасія Віталіївна, студентка групи МП-21 та Шимон Анастасія Василівна, студентка групи МП-41.
    Міжнародний конкурс ім. В. М. Корецького (Volodymyr M. Koretsky International Law Competition) – престижний український правничий конкурс міжнародного рівня, який було започатковано Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України 5 грудня 2007 року.
    В конкурсі взяли участь юридичні вищі навчальні заклади України. Конкурс складався з двох турів: письмового та усного. Письмовий полягав у виконанні завдань на підставі певної фабули. Усний етап – участь переможців письмового туру у судових дебатах перед кваліфікованим журі. Дебати проходять у формі модельного судового засідання Європейського суду з прав людини, в якому команди представляють Заявника та Уряд.

10 грудня 2013 року,  у рамках Всеукраїнського тижня права відбувся півфінал VІ Міжнародного конкурсу імені В.М. Корецького з європейського права у галузі прав людини, який проходив у стінах Київського торгово-економічного університету.
     В даному конкурсі, команда – учасниця  Київського Університету права, досягла значних успіхів – потрапила у півфінал, де учасники представляли сторону Уряду, а їхнім суперником стала Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, яка представляла сторону Заявника.
     До складу журі конкурсу увійшли: Бігун В.С. – голова журі, юрист Європейського суду з прав людини; Щербина Н. Л. – заступник начальника експертно-аналітичного відділу Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського Суду з прав людини, заступник голови журі; Мушак Н. Б. – кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Київського університету права НАН України.
     Фінал конкурсу відбувся 11 грудня 2013р., між командами Хмельницького університету управління та права й Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Переможцем Конкурсу визнано команду Хмельницького університету управління та права, яка отримала вищий показник у рейтингу за підсумками оцінювання журі у фіналі Конкурсу.

Варто також зазначити, що команда КУП НАНУ гідно представила університет в даному конкурсі.

Декан
факультету міжнародних відносин