КУП НАН України відвідав представник Національного наукового центру «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича» НААНУ

27 Жовтня, 2015

27 жовтня 2015 року на запрошення ректора, професор Юрія Ладиславовича Бошицького, Київський університет права НАН України відвідав доктор юридичних наук, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Національного наукового центру «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича» Національної академії аграрних наук України, Сергій Іванович Бугера.
     Адміністрація університету  ознайомила Сергій Іванович із матеріально-технічною базою університету, яка оснащена найсучаснішим обладнанням та провела екскурсію по навчально-криміналістичній лабораторії університету.

Також,  Сергій Іванович Бугера мав нагоду зустрітися з професорсько-викладацьким складом та керівниками структурних підрозділів університету та  обговорити перспективи розвитку подальшої взаємовигідної співпраці Київського університету права НАН України та  Національного наукового центру «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича». Співпраця планується здійснюватися в науково-дослідній та соціально-культурній сферах.

Переговори увінчались підписанням договору про співпрацю. Користуючись нагодою, Ю.Л. Бошицький презентував новому партнеру сувенірну продукцію університету та висловив сподівання на довгострокову, плідну співпрацю.
     Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці.

Прес-центр КУП НАНУ