КУП НАНУ налагоджує співпрацю з установами Національної академії наук України

11 Квітня, 2016

07 квітня 2016 року відбулася зустріч делегації з Угорщини на чолі з ректором Мішкольського університету, Андрашом Тормою з Директором Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, Василем Чехуном.
     Слід зазначити, що делегація з Угорщини перебуває в Україні на запрошення ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького з метою проведення майстер-класів для студентів вищезгаданого вузу та Рівненського інституту КУП НАН України.
     Метою зустрічі було обговорення трьохсторонньої співпраці між Київським університетом права НАНУ, Інститутом експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАНУ та Мішкольським університетом.

На сьогоднішній день Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України — потужний академічний центр із значним матеріально-технічним ресурсом і кадровим потенціалом, що має 50-річний досвід роботи в галузі експериментальної і клінічної онкології.
     Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці. Керівники домовилися про подальше поглиблення співпраці між установами.

Прес-центр КУП НАНУ