КУП НАНУ налагоджує співробітництво із Західним науковим центром НАН України у м.Львів

21 Жовтня, 2015

19 жовтня 2015 року у Міжнародному центрі правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора, Заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького з помічником голови Західного наукового центру НАН України Євгеном Володимировичем Захарчуком.
     Метою зустрічі було обговорення питань щодо напрямів майбутньої співпраці, зокрема щодо організації та проведення спільних конференцій, майстер-класів, тренінгів, круглих столів та інших науково-практичних заходів; забезпечення обміну інформацією у сфері науково-дослідної та культурно-просвітницької діяльності; створення та реалізації освітянських програм; здійснення спільної видавничої діяльності. Особливу увагу було акцентовано на перспективних напрямках співробітництва в рамках реалізації науково-дослідних та науково-технічних проектів, подання спільних напрацювань у сферах, що становлять взаємний інтерес для установ, на грантові програми та конкурси.

Користуючись нагодою, ректор Ю.Л. Бошицький розповів про креативні проекти та діяльність Міжнародного центру КУП НАН України у м. Львові та окреслив ключові детермінанти його створення та функціонування.
     В результаті, було досягнуто консенсусу щодо підписання у майбутньому меморандуму про співробітництво між Київським університетом права НАН України та Західним науковим центром НАН України.
     Наприкінці зустрічі ректор Юрій Бошицький презентував Євгену Володимировичу видавничі здобутки Київського університету права НАНУ і запросив його відвідати університет для ознайомлення з освітянською, науковою і правозахисною діяльністю вишу.