КУП НАНУ підписав меморандум про співпрацю з Асоціацією нотаріусів м.Кошице (Словаччина)

14 Січня, 2014

06 січня 2014 року ректор Київського університету права  НАН України, професор Юрій Бошицький  перебуваючи з робочим візитом у Словаччині мав нагоду зустрітись з представниками нотаріату Словаччини, а саме, з головою  Асоціації  нотаріусів м Кошице (Словаччина) Мартіною Мізіковою.

На зустрічі також був присутній  керівник районної адміністрації Старе Місто м. Кошице, пріматор, магістр Кароль Тілль.

Під час зустрічі обговорювались перспективні ідеї  можливої спільної співпраці. Перш за все, це співпраці між нотаріусами м. Києва (Україна) та м. Кошице (Словаччина), проведення та розширення тематики спільних конференцій та сприяння  встановленню співробітництва в галузях, які становлять взаємний інтерес.

Під час зустрічі було  підписання  Меморандуму про співпрацю між Київським університетом права НАНУ та Асоціацією нотаріусів м Кошице, що є новим етапом розвитку співробітництва.

На завершення   іноземні колеги виявили бажання найближчим часом  відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю навчального закладу та більш детального обговорення питань співпраці.

Референт ректора
Сарських О.П.