КУП НАНУ поглиблює співпрацю з США: відбулась зустріч з представниками Міжнародної асоціації муніципальних юристів (IMLA)

31 Травня, 2013

31 травня 2013 р. у Київському університеті права Національної академії наук України відбулась зустріч з виконуючим директором та генеральним радником IMLA Чарльзом У. Томпсоном, головою міжнародного комітету IMLA Бенджаміном Е. Гріффітом і спеціальним радником IMLA Тарасом Мазяром.

Почесним гостем зустрічі став голова Союзу юристів України, академік, заслужений юрист України Валерій Євдокимов, який у своєму вітальному слові наголосив, що галузь муніципального права є пріоритетною для розвитку права на теренах України. Також були присутні: проректор з наукової роботи Олена Чернецька, декан юридичного факультету Микола Короленко, декан факультету міжнародних відносин Марина Дей, завідувач відділом міжнародних зв’язків та грантів Іванна Єдгарова, представники професорсько-викладацького складу та студентства університету.
     У ході зустрічі пан Томпсон і пан Гріффіт представили історичний зріз розвитку муніципального права на прикладі США. Крім того, розповіли про діяльність IMLA, яка є неприбутковою організацією, що займається лобіюванням інтересів, навчанням юристів місцевого самоврядування і слугує координаційно-аналітичним центром правової інформації. З 1935 року асоціація є допоміжним та ресурсним центром для юристів місцевого самоврядування.

Тематика зустрічі викликала жваву дискусію та низку запитань серед слухачів. Насамкінець, американські гості запросили студентів взяти участь у програмі навчання за кордоном для студентів, освітніх спеціалістів, незалежних спеціалістів та місцевих лідерів.
     Професорсько-викладацький склад і студенти університету щиро вдячні ректору, проф. Юрію Бошицькому та Голові Союзу юристів України, академіку Валерію Євдокимову за організацію візиту представників Міжнародної асоціації муніципальних юристів (IMLA).