КУП НАНУ поглиблює співпрацю з Вінницькою міською радою

4 Квітня, 2014

Відповідно до меморандуму про співпрацю між КУП НАНУ та Вінницькою міською радою, підписаним В.Б.  Гройсманом, 2 квітня 2014 року відбулась зустріч ректора , професора Ю.Л.Бошицького із заступником міського голови м.Вінниці В.І.Слішинським та директором департаменту правової політики та якості міської ради С.В. Тимощуком.

Під час зустрічі було обговорено подальші практичні кроки взаємовідносин, зокрема, проведення та участь в конференціях, організації виставок на базі КУП НАНУ художників Вінниччини, залучення професорсько-викладацького  складу КУП НАНУ для проведення лекцій в рамках Вінницького муніципального університету, обговорено питання щодо організації практики найкращих студентів філії кафедри в м. Вінниця на базі міськвиконкому, а також  надання благодійної допомоги Київським університетом права НАНУ дитячим навчальним закладам м. Вінниця.

Також, в рамках партнерських відносин між КУП НАНУ та Вінницьким фінансово-економічним університетом відбулась зустріч  ректора  Ю.Л.Бошицького з ректором ВФЕУ  П.Г. Білоконним на якій було обговорено подальші шляхи взаємопраці.
     В процесі ознайомлення з діяльністю ВФЕУ,  Ю.Л.Бошицький зустрівся із активом студентів на території вузу, які радісно вітали поважного гостя.

КУП НАНУ