КУП НАНУ провів Судові дебати присвячені 18-ій річниці університету

16 Грудня, 2013

До святкування 18-ї річниці заснування Київського університету права Національної академії наук України 11 грудня 2013 року відбулися Судові дебати між студентськими командами Київського університету права НАН України та Київського професійно-педагогічного коледжу ім. Антона Макаренко, де команди представили імпровізовані засідання господарського суду.

За результатами жеребкування судові дебати були відкриті студентами нашого ВНЗ. Представивши свою фабулу справи та один з варіантів вирішення,  студенти продемонстрували ґрунтовні знання господарського та господарського  процесуального законодавства, вміння та навички його застосування.

Представники Київського професійно-педагогічного коледжу ім. Антона Макаренко, представили свою фабулу справи, яка була насичена доказами, що також дало змогу оцінити високий рівень знань з відповідних галузей законодавства.

За результатами судових дебатів команда Київського професійно-педагогічного коледжу ім. Антона Макаренко отримала диплом I ступеня Київського університету права НАН України, а команда 4-го курсу Київського університету права НАН України отримала подяку за активну участь у судових дебатах.

Завідувач кафедри
господарського права