КУП НАНУ розширює свою діяльність в м. Ужгород на базі Міжнародного центру правових та економікоко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи

1 Серпня, 2016

Нещодавно, під  час планового робочого візиту до Міжнародного центру правових та економіко-соціальних проблем країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України в м. Ужгород ректор КУП НАН України професор Юрій Бошицький взяв участь у вводі в експлуатацію нових приміщень  ужгородського  осередку   КУП  НАН України.  Ремонтні та оздоблювальні роботи в Центрі проводилися на протязі двох місяців. Сьогодні  ремонтні роботи закінчені і Центр готовий до виконання своїх функції. Маємо світлі та комфортні нові аудиторії та  робочі кабінети.

Також ректор провів зустрічі з науковцями та громадськими діячами м. Ужгорода. Зокрема, проведено переговори щодо колективної співпраці  по дослідженню проблем міжнародного права з професором Георгієм Денисом. Питання  дослідження міжнародного права було обговорено з екс-першим секретарем посольства України в Словацькій Республіці Петром Петрище. Результатом зустрічі стала домовленість у співпраці щодо сприяння налагодження співпраці  з вузами Словаччини, спільне дослідження ряду питань  міжнародного права.
     На зустрічі із радником  по Ужгородському центру КУП НАНУ, заслуженим діячем науки та техніки України пані Світланою  Мітряєвою  були розглянуті питання щодо організації роботи Центру. З екс–деканом юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородського національного університету», професором, доктором економічних наук Василем  Яремою обговорено питання, щодо пошуку партнерів по дослідженню питань прикордонної співпраці, децентралізації, бізнесу між Словаччиною та Україною, а також про проведення конференцій один раз на два місяці на базі Центру.

Вважаючи  те, що університет приділяє багато уваги духовному і культурному збагаченню  студентської молоді  ректор обговорив ряд проектів та питань щодо проведення виставок живопису в  Центру та  можливу співпрацю в першому семестрі 2016-17 навчального року з директором Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая паном Франциском Ерфаном. Дана співпраця відбуватиметься в рамках угоди про співпрацю мі КУП НАНУ та  музеєм.

Прес-служба КУП НАНУ