КУП НАНУ співпрацює з вищими навчальними закладами України

18 Березня, 2017

В рамках проекту співробітництва між вищими навчальними закладами завідуюча кафедри філософії і соціально-гуманітарних дисциплін Кальмук І.П. відвідала з візитом філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
     Під час даного візиту завідуюча кафедрою філософії і соціально-гуманітарних дисциплін Кальмук І. П. вдалось поспілкуватись з доктором філософських наук, доцентом, доцентом кафедри української філософії культури Київського  національного університету імені Тараса Шевченка, Руденком С. В. і заключила усну угоду про співпрацю між Київським університетом права Національної академії наук України та Національним університетом імені Тараса Шевченка презентувавши подарунки від КУП НАНУ.

Пан Руденко запросив делегацію КУП НАНУ відвідати щорічну міжнародну наукову конференцію «Дні науки філософського факультету – 2017», яка відбудеться 25-26 квітня у червоному корпусі університету Шевченка, на якій будуть обговорюватись загальні проблеми філософії, зокрема питання про проблеми майбутнього: сучасні методи прогнозування у філософських та соціальних науках.

Прес-центр КУП НАНУ