КУП НАНУ України долучився до віншування найстарішого коледжу України

7 Жовтня, 2016

Напередодні Дня юриста, 07 жовтня, освітянська спільнота Кам’янець-Подільського відзначала 95-річчя від дня заснування Коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету – одного із найстаріших навчальних закладів у галузі сільського господарства.
     Коледж ПДАТУ є партнером КУП НАНУ у співпраці щодо підготовки майбутніх юристів.
     За дорученням ректора, професора Юрія Бошицького делегація від КУП НАНУ взяла участь в урочистостях славетної дати вишу.

Ольга Михайленко, вчений секретар КУП НАНУ, озвучила вітальні слова на адресу ювілярів від ректора Юрія Бошицького та вітальний лист напередодні Дня юриста. Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи, передаючи до бібліотечного фонду комплекти подарункових книжок серії «Історія України», акцентувала увагу присутніх до слів Михайла Грушевського, 150-річчя від дня народження якого нещодавно відзначила Україна: «Суспільність, що має віру в себе, мусить мати і відвагу глянути на неприкрашену правду свого минулого, щоб зачерпнути в ній силу…»
     Петро Біленчук, д.ю.н., вітаючи присутніх, звернув увагу на те, що держава від КУП НАНУ та коледжу чекає нове покоління юристів, яке здатне провести реформи цієї галузі, та передав книжки і відзнаки працівникам коледжу.
     Картина пересувної виставки КУП НАНУ в рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді» була маленьким місточком між столицею України – Києвом та столицею XIX століття – Кам’янець-Подільським. Квіти вдячності від студентів КУП НАНУ директорові коледжу вручила студентка I курсу Лопушанська Яна.

«Коледж – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь», зазначив Тарас Муравка, директор коледжу ПДАТУ, звертаючись до присутніх.

Прес-служба