КУП НАНУ – УжНУ: перспективи партнерства у новому навчальному році

9 Серпня, 2013

В Ужгороді відбулася зустріч керівників Київського університету права НАН України та Ужгородського національного університету. Предметом розмови двох ректорів були партнерські відносини між університетами у новому навчальному році. Пріоритетними напрямками співробітництва були визначені національна мобільність студентів і викладачів, спільна розробка та обмін навчально-науковою літературою, академічний туризм.

Окрему увагу професори Бошицький Ю.Л. та Ващук Ф.Г. приділили питанню зміни формату проведення міжнародних науково-практичних конференцій. Традиційно університети організовували спільні конференції з питань євроінтеграції вищої освіти й науки два рази на рік за кордоном (на території Словаччини та Угорщини). «У наступному навчальному році планується розширити як географію учасників конференцій, так і місця проведення, можливо це буде Польща та Румунія», – прокоментував результати перемовин ректор Ващук Ф.Г. Крім того новелою для конференцій буде проведення вебінарів на базі Ужгородського національного університету. «Використання режиму онлайн-конференції дозволить залучити більше учасників до наших заходів. Особливо актуальною участь у вебінарах є для молодих науковців – студентів та аспірантів, які не завжди можуть прийняти участь у закордонних конференціях», – вважає ректор Бошицький Ю.Л.

У рамках зустрічі ректор Ващук Ф.Г. провів презентацію сучасної матеріально-технічної бази УжНУ – мультимедійних аудиторій, комп’ютерних класів та конференц-залу на 700 посадкових місць, облаштованого  технікою для проведення відеоконференцій.

Прес-центр КУП НАН України