КУП НАНУ відвідала делегація культурного центру «Сан» (Японія)

19 Листопада, 2013

18 листопада 2013 року Київський університет права НАН України відвідала делегація волонтерів з культурного центру «Сан» (Японія) на чолі з пані Набуко Оморі.Вищезазначений візит відбувся у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Київським університетом права НАНУ та Федерацією всесвітнього миру.
     Культурний центр «Сан» – це благодійна організація, діяльність якої спрямована на міжнародний культурний обмін; розвиток спорту, мистецтва, культури і освіти; захист прав людини і створення миру в усьому світі; моральне виховання для дітей і підлітків. Центр неодноразово організовував благодійні акції, виставки, надавав допомогу постраждалим після катастрофи на Чорнобильській АЕС.
     Під час перебування в університеті іноземні гості та голова правління МГО «Федерація всесвітнього миру» Михайло Ільїн зустрілись з ректором проф. Юрієм Бошицьким. Сторони обговорили питання майбутньої співпраці, зокрема проведення спільних культурних заходів та обмінялись цінними подарунками.

Почесні гості взяли участь у святкуванні «Дебют першокурсника» із танцювальним та вокальним номерами. Пісня, яка виконувалась гостями на японській мові у національних костюмах, викликала гучні аплодисменти слухачів. У свою чергу, члени делегації були приємно вражені виступами студентів КУП НАНУ.

Під час екскурсії університетом японські волонтери ознайомились із діяльністю КУП НАНУ. Гості високо оцінили матеріально-технічну базу вищого навчального закладу, фонди науково-навчальної бібліотеки, технічне оснащення начальних аудиторій.

Прес-центр відділу
міжнародних зв’язків і грантів