2 Червня, 2015

01 червня 2015 року КУП НАНУ відвідала делегація Посольства Мальтійського Ордену в Україні у складі Посла Антоніо Гадзанті Пульєзе ді Котроне та радника Андреа Буссо. Протягом зустрічі ректор КУП НАНУ Ю.Л.Бошицький розповів про діяльність нашого університету та можливості майбутнього співробітництва. Посол Антоніо Котроне зазначив, що поряд з дипломатичною діяльністю він є практикуючим нотаріусом та професором Римського університету. З огляду на це, А.Котроне запропонував розвивати співробітництво між КУП НАНУ та італійськими університетами в галузі обміну студентами, викладачами та науковцями, започаткування спільних освітніх програм.

Разом з тим, А.Котроне розповів про діяльність Мальтійського ордену, який є суверенним суб’єктом міжнародного права зі своєю Конституцією, законодавчими, виконавчими та судовими органами, хоча і не має власної території. Орден підтримує дипломатичні відносини з 105 країнами світу та має свої представництва в міжнародних організаціях. Магістр ордену Фра Метью Фестінг одночасно займає посаду Кардинала Римської католицької церкви. Основним напрямом міжнародної діяльності Ордену є надання гуманітарної допомоги. В Україні Орден проводить активну діяльність у Києві, Львові та Ужгороді.