КУП НАНУ відвідала директор унікального в Україні музею ковальства

7 Червня, 2016

07 червня 2016 року на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького, Київський університет права НАН України відвідала директор унікального в Україні музею ковальства, який розташований у місті Рівне – Ніна Крока.
     Предметом візиту було ознайомлення з  діяльністю та історією університету. Адміністрація університету з задоволенням провела для гості оглядову екскурсію по вузу.
     Пані Крока відвідала бібліотеку, музей криміналістики, червоний та синій атріуми які справили на неї надзвичайне враження, дізналася про особливості організації навчально-виховного процесу, про міжнародну діяльність університету.

Адміністрація вузу розповіла про концепцію розвитку КУП НАНУ, його перспективи та креативні проекти, в яких виступають ініціатором та беруть участь разом з професорсько-викладацьким складом і самі студенти.
     Так, наприклад, Н. Кроку вразило 100 білих троянд, висаджених студентами на честь пам’яті героям Небесної сотні під час Всеукраїнської толоки «Зробимо Україну чистою». Також, гостя була приємно здивована від побаченої каплиці Преподобного Нестора Літописця на території Київського університету права НАН України, де мала нагоду поставити свічку за подальший успіх університету та висловила ректору глибокі слова пошани за всебічний розвиток молоді.
     На завершенні зустрічі пані Крока віддала належне роботі ректора над розвитком університету, відзначила стиль та смак у кожному куточку закладу.

Керівництво висловило подяку за  високу оцінку роботи, адже завжди приємно отримували схвальну характеристику від майстрів та професіоналів свого діла.

Прес-секретар КУП НАНУ
                                Микитенко Альона