КУП НАНУ відвідали авторитетні правники-науковці

7 Лютого, 2018
    6 лютого 2018 року студенти та професорсько-викладацький склад мали нагоду вітати у стінах Київського університету права НАН України професора Вісбаденської школи бізнесу, Голову Українсько-німецької спілки юристів, Голову Асоціації професорів, пана Райнера Ведде (Німеччина) та Президента юридичної фірми «Салком», пана Євгена Кубка.
    Слід зазначити, що розвиток міжнародного співробітництва Київського університету права НАН України є один із пріоритетних напрямів роботи адміністрації закладу, тож під час зустрічі обговорювались можливі напрямки співпраці на 2018 рік.

eks1.jpg
eks2.jpg
eks3.jpg

По завершенню зустрічі, яка пройшла в привітній атмосфері, до уваги почесних гостей було представлено перший та єдиний в Україні кабінет – музей контрафактної продукції («Museum of Art Fakes»), з експонатною продукцією, що створено за сприянням «Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством». Гості з цікавістю розглядали зразки фальсифікованої продукції та ставили запитання професору кафедри галузевих правових наук Геннадію Семакову, на які були надані грунтовні та пізнавальні відповіді.

eks4.jpg

eks5.jpg

eks6.jpg

Після відвідування Музею підробок УАПП була проведена екскурсія до кабінету криміналістики, криміналістичного полігону, кабінету трасології і дактилоскопії, в яких вивчаються методики проведення різноманітних експертиз по виявленню контрафактної продукції. В приміщенні криміналістичного полігону гостям були продемонстровані експонати та зразки неякісних і фальсифікованих бронежилетів «БІЗОН-2», які виробляються та поставляються «виробником» в АТО для воїнів Збройних сил України на Донбасі.
    Гості відвідали кабінет-музей аграрного права, створений з метою вшанування пам’яті видатного вченого, члена – кореспондента Академії наук України В. Семчика, який відтворює його життєвий і науковий шлях. Також гостей зацікавив кабінет-музей історії українського права, присвячений постаті видатного українського вченого – історика, правознавця, фундатора Української академії наук академіка М. Василенка.
    Іноземні колеги залишились під приємним враженням від побаченого та побажали адміністрації вузу наснаги для подальшого розвитку Київського університету права НАН України. Гості щиро вдячні ректору Ю.Л. Бошицькому та проректору з адміністративної та господарської роботи  В.О. Бойку за цікаву і пізнавальну екскурсію.
                                                                                                                           Прес-центр КУП НАНУ