КУП НАНУ відвідали делегації представників професорсько-викладацького корпусу провідних університетів Грузії і Угорщини

11 Грудня, 2015

28 листопада 2015 року Київський університет права Національної  академії наук України відвідали делегації представників професорсько-викладацького корпусу провідних університетів Грузії і Угорщини. Делегації були запрошені Ректором КУП НАН України, професором Юрієм Ладиславовичем Бошицьким, для обговорення актуальних аспектів стратегії багатосторонньої співпраці вищих навчальних закладів Грузії і Угорщини і КУП НАН України. Концептуальною основою діалогу між сторонами візиту стала перспектива започаткування спільних програм підготовки бакалаврів і магістрів, участь у яких забезпечила б можливість отримання студентами КУП НАН України і провідних вишів Грузії та Угорщини подвійних дипломів – підґрунтя успішному працевлаштуванню студентства як в Україні, так і в Угорщині та Грузії. Нагадаємо, що аналогічну спільну програму підготовки магістрів КУП НАН України і Варненського вільного університету ім. Чорноризця Храбра (Varna Free University “Chornorizets Hrabar”) було започатковано ще у 2011 році. В її рамках вже підготовлено понад 30 фахівців у сфері національної безпеки та міжнародного права, перевагою яких стало набуття за унікально короткий строк навчання – 1 календарний рік – дипломів магістра обох вузів одночасно, про що під час зустрічі доповіла координатор програми, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАН України, к.ю.н. Поліванова О.М.

В контексті візиту відбулася зустріч делегатів із студентами КУП НАН України, які виявили зацікавленість можливою перспективою навчання за кордоном і поставили делегатам ряд питань, пов’язаних із цим. Між учасниками візиту відбулася жвава та змістовна дискусія, що стала підтвердженням актуальності обговорюваних ними питань. Сподіваємось, що найближчим часом всі бажаючі зможуть взяти участь у нових проектах КУП НАН України і скористатися необмеженими перевагами навчання за кордоном!