КУП НАНУ відвідали партнери зі Словаччини

25 Грудня, 2016

В середині грудня 2016 року на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького  Київський  університет права НАН України відвідали давні  партнери зі Словаччини,  Міхал Вархола, Голова Академічного співтовариства ім. Михайла Балудянського  та Йозеф Зятко, директор Східноєвропейського агентства розвитку ЕЕDА.
     Під час зустрічі були обговорені питання спільної співпраці між установами, сторони обмінялись думками щодо важливості  розширення у 2017 році вже існуючої багаторічної співпраці та детально окреслили  майбутні кроки діяльності між Київським університетом права НАН України та Академічним співтовариством ім. Михайла Балудянського та Східноєвропейським агентством розвитку з різних освітніх, наукових та культурологічних питань.

Уже найближчим часом керівники домовились провести спільну міжнародну науково-практичну конференцію як на території України так і Словаччини.
     Зустріч проходила у дружній атмосфері. На завершення, ректор університету привітав іноземних колег з наступаючими святами та презентував  нові  університетські видання та  сувеніри з емблемою вузу.

Прес-центр КУП НАНУ