КУП НАНУ відвідали представники Угорської Академії наук

23 Червня, 2016

22 червня 2016 року на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького Київський університет права НАН України відвідала делегація з Угорщини, а саме: професор Ондраш Йокоб,  директор Інституту права Угорської Академії наук та  пані Чіллі Фединець, старший науковий співробітник Інституту досліджень меншин Угорської академії наук.

Метою зустрічі було проведення переговорів щодо налагодження трьохсторонньої співпраці між Київським університетом права НАН України,  Інститутом права Угорської Академії наук та Інститутом досліджень меншин Угорської академії наук. Обговорювались питання щодо започаткування спільних наукових програм, проведення спільних конференцій, семінарів, симпозіумів тощо.

На переговорах, окрім керівництва  та професорсько-викладацького складу університету також був присутній і  Постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України, завідувач відділу зв’язків з органами правосуддя Апарату Верховної Ради України Анатолій Селіванов.

По завершенню, адміністрація вузу провела для гостей ознайомчу екскурсію по університету, презентувала  оновлену матеріально-технічну базу, яка оснащена найсучаснішим обладнанням, навчально-криміналістичну лабораторію та  музей криміналістики.
     Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці. Керівники домовилися про подальше поглиблення співпраці між установами.

Прес-центр КУП НАНУ