КУП НАНУ відвідав академік НАН України Толочко Петро Петрович

22 Травня, 2015

22 травня відвідав Київський університет права Національної академії наук України Толочко Петро Петрович, Член Президії Національної академії наук України, академік НАН України.

Під час візиту ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький ознайомив Петра Толочка із матеріально-технічною базою університету, що має найсучасніше обладнання: онлайн, WI-FI, сучасні комп`ютерні аудиторії з інтерактивними дошками, бібліотечний фонд університету з єдиною в Україні бібліотекою-депозитарієм, етнографічний кабінет з колекцією вишитих рушників, що представляють малу Батьківщину студентства.

Студентам цікаво було зустрітися із постаттю Петра Толочка, іменитого науковця, археолога,  наукові праці якого є підґрунтям для написання перших своїх наукових розвідок із навчальних предметів: історія держави і права, історія України, етика та естетика.
     Під час візиту було обговорено ряд актуальних питань співпраці, щирі бесіди зі студентами спонукали молодь до вивчення іноземних мов, бо ґрунтовні знання дають глибокі переконання.

Довідка: актуальною на сьогодні є книга науковця «Давньоруська народність: уявна чи реальна», в якій Петро Толочко досліджує проблему: чи справді існувала давньоруська народність? На підставі комплексного вивчення джерел та історіографії, приходить до думки про існування в X–XIII  століттях єдиної давньоруської етнокультурної та соціальної спільності, яка цілком відповідає поняттю народності