КУП НАНУ відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Пакістану в Україні

24 Лютого, 2014

24 лютого 2014 року на запрошення заслуженого юриста України ректора КУП НАНУ професора Юрія Бошицького Київський університет права відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Пакістану в Україні його Високоповажносте генерал Ваджахат Алі Муфті.
     Під час переговорів сторони обмінялись думками щодо важливості співробітництва у сфері вищої освіти та розвитку юридичної науки в умовах трансформації правових систем держав світу, а також обговорили стан українсько-пакістанських відносин у зазначеній сфері.
     Зокрема, пан Посол зауважив, що Пакістан готовий розширити кількість своїх студентів в Україні та сприятиме просуванню освітніх послуг КУП НАНУ серед зацікавленої молоді Пакістану. Зі своєї сторони, ректор КУП НАНУ запропонував, крім надання освітніх послуг, напрями наукового і культурного співробітництва, а саме виставку творчих доробків пакистанських митців на базі університету та його філій, участь пакистанських науковців у науково-практичних заходів, організатором яких є КУП НАНУ, спільне видання наукових праць тощо.

У рамках візиту пан Посол ознайомився з інфраструктурою університету, а також мав можливість поспілкуватись із студентами та викладачами. Пана Муфті приємно вразили як сучасна матеріально-технічна база нашого вишу так й рівень знань іноземної мови. Особливе захоплення пакистанського дипломату викликала різноманітність літератури, представленої у бібліотеці КУП НАНУ. Також пан Посол як генерал армії був у захваті від музею криміналістики та представлених експонатів.
     Участь у переговорах брала завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ Іванна Єдгарова, а особисте спілкування відбулось із проректором з адміністративної та господарчої роботи Володимиром Бойко, проректором з гуманітарної освіти та виховної роботи Галиною Левківською, деканом факультету міжнародних відносин Мариною Дей, професором кафедри кримінального права та процесу Генадієм Семаковим.
     За результатами свого візиту пан Посол запропонував, крім традиційних для вищої освіти напрямів співробітництва, реалізувати найближчим часом безпосередньо практичні кроки співпраці, а саме:
1)    виступити перед студентами з відкритою лекцією щодо загальних засад державного устрою Пакістану, історії та культури цієї держави;

2)    організувати візит 15-20 студентів КУП НАНУ до Посольства Пакістану в Україні, де майбутні юристи матимуть можливість ознайомитись із принципами роботи дипломатичної установи та побачити на власні очі раритети пакістаньскої культури, представлені у приміщенні Посольства й навіть скуштувати блюда національної пакістаньскої кухні. Студенти, які отримують таку можливість, визначатимуться під час конкурсу есе про Пакістан.
     Професорсько-викладацький склад та студентство вдячні ректорові КУП НАНУ професору Юрію Бошицькому за організацію візиту Надзвичайного та Повноважного Посла Пакістану в Україні його Високоповажносте генерала Ваджахат Алі Муфті.
     Матеріал надано відділом міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ