КУП НАНУ відвідав почесний доктор університету, Радник місії по зв’язкам з Парламентом та Громадськістю Консультаційної місії Європейського Союзу в Україні Алан Скурбаті

26 Жовтня, 2015

23 жовтня 2015 року на запрошення ректора, професор Юрія Ладиславовича Бошицького, Київський університет права НАН України відвідав почесний доктор університету, Радник місії по зв’язкам з Парламентом та Громадськістю Консультаційної місії Європейського Союзу в Україні, професор Алан Зелем Скурбаті.

Під час візиту професор Алан Зелем Скурбаті мав нагоду зустрітися з професорсько-викладацьким складом та керівниками структурних підрозділів університету та обговорити перспективи розвитку подальшої конструктивної співпраці Київського університету права НАН України та Консультаційної місії Європейського Союзу в Україні, а саме: проведення спільних конференцій, семінарів, круглих столів, стажування викладачів та спільна видавнича діяльність .

Також, користуючись нагодою, Алан Скурбаті виступив перед студентами з майстер-класом на тему «Автономія в міжнародному праві», що викликало велику зацікавленість у студентства.

По завершенню зустрічі, ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький ознайомив Алана Скурбаті із оновленою матеріально-технічною базою університету, яка оснащена найсучаснішим обладнанням та провів екскурсію по навчально-криміналістичній лабораторії університету.

Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці.

КУП НАНУ