КУП НАНУ відвідав професор університету штату Пенсільванія Уїльям Батлер (США), почесний доктор КУП НАНУ

28 Листопада, 2013

27 листопада 2013 року на запрошення ректора професора Юрія Бошицького університет відвідав професор штату Пенсільванія Уїльям Батлер (США), почесний доктор КУП НАНУ, який подарував бібліотеці університету 10 нових книг, 18 наукових журналів  у сфері юриспруденції та 15 журналів за різними напрямами сучасної науки та вищої юридичної освіти.

Під час візиту почесний гість мав можливість ознайомитись із здобутками університету, отриманими з часу останнього візиту професора Батлера до КУП НАНУ у квітні 2012 року. Щире захоплення американського гостя викликали новобудови на території університету – павільйон, в якому розміщені студентський парламент, кафе та частина інфраструктури вишу, а також каплиця.

У рамках візиту відбулось обговорення подальших практичних напрямків співробітництва, у тому числі спільної видавничої діяльності та спільної освітньої програми на базах КУП НАНУ та університету штату Пенсільванія. За результатами навчання на такій програмі студенти отримуватимуть два дипломи – українській та американський, а також американський сертифікат про їхній рівень знання англійської мови.

Прес-центр відділу
міжнародних зв’язків і грантів