КУП НАНУ відвідав професор університету штату Пенсільванія Уїльям Батлер (США), почесний доктор КУП НАНУ

14 Травня, 2014

12 травня 2014 року на запрошення ректора професора Юрія Бошицького університет відвідав професор штату Пенсільванія Уїльям Батлер (США), почесний доктор КУП НАНУ, який подарував бібліотеці університету  біля 10 нових книг, 17 наукових журналів  у сфері юриспруденції та  за різними напрямами сучасної науки та вищої юридичної освіти.

У рамках візиту відбулось обговорення подальших практичних напрямків співробітництва між вузами, а саме: в сфері академічного та культурного обміну; щодо спільної видавничої діяльності та спільної освітньої програми на базах КУП НАНУ та університету штату Пенсільванія. За результатами навчання на такій програмі студенти отримуватимуть два дипломи – українській та американський.

Прес-центр КУП НАНУ