КУП НАНУ відвідав відомий український дипломат Д.І. Ткач

28 Жовтня, 2016

28 жовтня 2016 року у стінах Київського університету права НАН України відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького з колишнім Надзвичайним і Повноважним Послом України в Угорщині, проректором з міжнародних зв’язків, завідувачем кафедри міжнародних відносин та суспільних комунікацій Університету «КРОК» Дмитром Ткачем.
   Дмитро Іванович Ткач є відомим українським дипломатом, який у 1992 році відкрив перше дипломатичне представництво нашої держави за кордоном – Посольство України в Угорщині. За часів Радянського Союзу Д.І.Ткач організував візит Голови Верховної Ради Української Соціалістичної Республіки Л.М. Кравчука в Угорську республіку, під час якого було підписано 9 міжнародних угод та демократій. Цим  іноземною державою практично де-факто було визнано існування України як суверенної держави.
     Під час візиту відомого дипломата Дмитра Ткача до нашого вузу, ректор Юрій Бошицький детально окреслив основні напрямки діяльності КУП НАНУ  та визначив конкретні концептуальні засади співробітництва між вищими навчальними закладами: Київським університетом права НАН України та Університетом «КРОК».

Під час переговорів обговорювалися наступні питання: щодо організації та проведення спільних міжнародних науково-практичних заходів, присвячених актуальним питанням розширення  міжнародних зв’язків   та створення передумов для удосконалення нормативного регулювання в окресленій сфері відносин, зважаючи на передові досягнення та здобутий досвід нашої країни; запровадження та реалізації спільних освітніх та науково-дослідних програм; забезпечення обміну інформацією та напрацюваннями у сфері юриспруденції; можливості подання заявок на зарубіжні грантові програми з метою розширення міжнародних відносин.
     З-поміж іншого, Дмитро Ткач акцентував увагу на значних освітніх досягненнях КУП НАНУ, а також проректора з міжнародних зв’язків Університету «КРОК» вразила матеріально-технічна база нашого університету: нові, сучасні будівлі європейського зразка, єдина в Україні Бібліотека-депозитарій Всесвітньої організації інтелектуальної власності, кабінети-музеї, центр інформаційних технологій та спортивний комплекс.
     «Безсумнівно сучасне матеріально-технічне оснащення вищого навчального закладу сприяє поглибленому вивченню правових наук в Україні, крім цього, є гарним прикладом для наслідування для інших вузів не тільки нашої країни, а й зарубіжних» – висловився визначний український дипломат Дмитро Ткач.

Прес-служба  КУП НАНУ