КУП НАНУ взяв участь у святкуванні 20 річниці з дня заснування Київського клубу «Soroptimist International»

18 Вересня, 2013

13-15 вересня 2013 року відбулись урочистості з нагоди святкування 20 річниці з дня заснування Київського клубу «Soroptimist International», участь у яких взяли представники і студенти КУП НАНУ: завідувач кафедри іноземних мов доцент Крепель В.І., викладач кафедри іноземних мов Костюк-Чирка А.В., спеціаліст відділу міжнародних зв’язків і грантів Дращенко О.О., старший лаборант кафедри іноземних мов Сачковська Ю.О., студентка  факультету міжнародних відносин Кортукова Тамара.
     Сороптиміст — міжнародна добровільна жіноча організація, яка була заснована у 1921 році у США. На сьогодні налічується 95 тис. членів у більш ніж 120 країнах світу. Представники організації борються за дотримання прав людини і жінок в усьому світі, сприяють взаємодопомозі і взаєморозумінню.
     Київський клуб було відкрито 5 листопада 1993 року дружинами іноземних дипломатів. Необхідно зазначити, що членами клубу є представники української інтелігенції – науковці, викладачі вищих навчальних закладів, філологи і перекладачі, художники, археологи, мистецтвознавці, журналісти, економісти, видавці. Київське представництво організації допомогає інтернатам, хворим дітям, багатодітним сім’ям, проводить благодійні ярмарки та організовує проекти, які мають на меті допомогу соціально незахищеним верствам населення.

Оскільки захід має міжнародне значення, то на урочистостях були присутні представники клубів зі Швейцарії, Німеччини, Великої Британії, Австралії, Італії, Нідерландів, Данії та інших країн.
    Співробітники і студенти КУП НАНУ дякують ректорові університету, заслуженому юристові України, професору Бошицькому Ю.Л. за надану можливість участі в урочистостях.

Прес-центр відділу
міжнародних зв’язків