КУП НАНУ взяв участь в роботі Антикризової ради громадських організацій України

11 Червня, 2016

10 червня 2016 року, на запрошення Президента Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), Голови Антикризової ради громадських організацій України, екс-прем’єр міністра України – Анатолія Кінаха, ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький взяв участь у засіданні Антикризової ради громадських організацій України на тему «Антикризова програма спільних дій влади та бізнесу: невідкладні рішення». Організатором проведення даного заходу виступив Український союз промисловців і підприємців.

Український союз промисловців і підприємців – найбільше в країні об’єднання організацій ділових кіл та суб’єктів економічної діяльності усіх форм і видів – від великих вертикально інтегрованих корпорацій до малого й середнього бізнесу. Своєю місією УСПП вважає поширення серед ділової спільноти, громадянського суспільства, органів влади ідеї економічного патріотизму, виборювання сприятливого підприємницького клімату, відстоювання необхідності багатогранної та ефективної підтримки національного товаровиробника.
     УСПП захищає бізнесменів від бюрократичного свавілля, невмотивованих претензій з боку фіскальних та контролюючих органів, порушення прав та інтересів у стосунках з органами влади, недобросовісними партнерами. Підприємцям надається юридична підтримка – проводяться консультації, готуються заяви, позови до судів.
     У роботі цьогорічного засідання взяли участь представники центральних органів державної влади, представники бізнесу та громадських об’єднань з усіх областей України, керівники наукових інституцій, експерти, представники ЗМІ.
     На заході обговорювались актуальні пропозиції промисловців, підприємців та роботодавців щодо впровадження невідкладних засобів стимулювання розвитку внутрішнього ринку, нарощування експорту, покращення бізнес-клімату; їх врахування в плані дій Уряду на найближчу перспективу та забезпечення ефективних комунікацій бізнесу і влади.

В межах заходу ректор Ю. Бошицький мав нагоду обговорити питання співпраці Київського університету права НАН України у сфері освіти та науки  з багатьма поважними гостями, зокрема з А. Кінахом, від якого отримав пропозицію стати членом та партнером Українського союзу промисловців та підприємців України.

Прес-секретар КУП НАНУ
Микитенко Альона