Київський університет права НАН України підписав меморандум про співробітництво з Асоціацією роботодавців Львівської області

14 Липня, 2015

02 липня у Міжнародному центрі правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Ладиславовича Бошицького з головою Асоціації роботодавців Львівської області Зиновієм Миколайовичем Бермесом.

Під час зустрічі був підписаний меморандум про співробітництво між установами та обговорені основні напрями подальшої співпраці, зокрема щодо здійснення спільних наукових досліджень, проведення та організації конференцій, круглих столів, он-лайн семінарів та інших науково-практичних заходів, підвищення рівня правових та економічних знань членів Асоціації, видання спільних публікацій, реалізації проектів академічного туризму та транскордонного співробітництва, спільної участі у грантових програмах тощо.
     Користуючись нагодою, ректор Ю.Л. Бошицький розповів про діяльність університету та окреслив ключові детермінанти створення та функціонування Міжнародного центру КУП НАНУ у м. Львові.

По завершенню переговорів, Юрій Ладиславович запросив Зиновія Миколайовича відвідати Київський університет права НАН України для ознайомлення з діяльністю та матеріально-технічною базою вишу.