Київський університет права НАН України відвідала делегація з Азербайджану

21 Квітня, 2016

21 квітня 2016 року Київський університет права НАН України, на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького, відвідала делегація з Азербайджану на чолі з головою Міжнародного Альянсу «Азербайджан-Україна» Ельмаром Мамедовим.

На зустрічі також були присутні: викладач кафедри регулювання економіки Державного економічного університету (UNEC), онучка героя України, Зумруд Наджафова, голова Союзу жінок Азербайджан-Україна Севіндж Гасанова  та начальник 19-го відділення ОАО «Заминбанк», та Наджаров Джаліл.
     Предметом зустрічі було обговорення питання співпраці та розширення міжнародних зв’язків у галузі освіти та культури між Азербайджаном та Україною.

Під час спілкування сторони обмінялись думками щодо важливості співробітництва та обговорили подальші кроки спільної співпраці, а саме: проведення спільних конференцій,  круглих столів, семінарів, тощо. Також, ректор КУП НАНУ, професор Ю. Бошицький зауважив, що університет завжди відкритий і готовий до активної співпраці, тож уже найближчим часом  керівники домовилися про підписання договору про співробітництво між установами.

По завершенню зустрічі, ректор КУП НАНУ, професор Ю. Бошицький ознайомив іноземних гостей із оновленою матеріально-технічною базою університету, яка оснащена найсучаснішим обладнанням та провів екскурсію по  першому в Україні музею підробок, який створено на базі Київського університету права НАН України до 20-річчя вузу.

Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко А. П.