Київський університет права НАН України відвідала делегація з Грузії

15 Квітня, 2016

13 квітня 2016 року Київський університет права НАН України, на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького, відвідала делегація з Грузії на чолі з першим віце-президентом грузинського культурно-освітнього центру “ІБЕРІЯ”, кандидатом економічних наук, професором Натрошвілі Робертом Нодаровичем.
     Грузинська школа-студія “ІБЕРІЯ”, була створена в 2002 р., в місті  Києві, з ціллю розвитку і укріплення дружби між Україною і Грузією, ознайомлення українського народу з грузинськими традиціями та навчання дітей, які проживають в іншій країні. З цією метою щорічно проводяться сумісні концерти під назвою «Вінець дружби».

Зважаючи на це,
предметом зустрічи було обговорення питання співпраці та розширення міжнародних зв″язків в галузі освіти між Київським університетом права НАН України та вищими навчальними закладами Грузії.

Сторони обмінялись думками щодо важливості співробітництва у сфері вищої освіти та розвитку юридичної науки  між Україною та Грузією. Обговорили основні можливості, стратегії та переваги дистанційного навчання.

В процесі переговорів ректором, професором Ю. Бошицьким було запропоновано безліч шляхів вирішення грузинсько-українських освітніх шляхів, які були підтримані грузинськими колегами.
       Зустріч пройшла в дружній, теплій атмосфері, на перспективу майбутнього партнерства.

Прес-секретар КУП НАНУ

Микитенко А. П.