В КУП НАНУ в режимі онлайн відбувся черговий День відкритих дверей

18 Квітня, 2024

18 квітня 2024 року до нас завітали учні Бібрського ліцею Львівської області, Великоберезнянського ліцею «Ерудит» Закарпатської області та Агрономічненського ліцею Вінницької області. Загалом були присутніми на Дні відкритих дверей, який традиційно в режимі онлайн проводиться в нашому університеті, 66 випускників – майбутніх абітурієнтів.

Стає вже доброю традицією, що до нас завітало також 12 потенційних абітурієнтів з числа тих, хто інформацію про наш університет отримав із соціальних мереж завдяки профорієнтаційній роботи, що проводиться членами Студентського парламенту.

Проректорка з навчально-методичної роботи Олена Антонова відкрила зустріч та повідомила присутнім про історію створення та розвитку презентованого закладу вищої освіти, його навчально-наукове спрямування, розказала про наші родзинки та цікавинки.

Член Приймальної комісії завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін Сергій Матвєєв звернув увагу майбутніх вступників на особливості навчання в університеті на 1-му курсі, повідомив про умови студентського життя, звернув увагу на перспективність та престижність професії юриста.

Валерій Андрусів, член Приймальної комісії, учений секретар, завідувач кафедри кримінального права та процесу, розповів випускникам та іншим гостям про особливості навчального процесу на кафедрі, певні оригінальні принципи формування науково-викладацького  складу, наголосивши, що саме випускники по його кафедрі у недалекому майбутньому будуть найбільше затребувані країною у період її відбудови.

Як завжди цікавим був виступ доцента кафедри міжнародного права та правових галузевих дисциплін Оксани Хорватової, яка повідомила про особливості навчання здобувачів за спеціальністю 293 «Міжнародне право», можливості працевлаштування випускників, в тому числі і на роботу у міжнародних компаніях та організаціях, поділилася спогадами про стажування у Європейському суді з прав людини.

Відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент кафедри кримінального права та процесу Іван Канфуі довів до випускників інформацію щодо термінів та особливостей цьогорічної вступної кампанії, розповів про основні її вимоги та надав інформацію реквізитів сайту, на якому можна довідатися про деталі вступу на навчання до Київського університету права НАН України.

Зустріч була проведена в уже традиційній доброзичливій обстановці. Сподіваємося на зустріч з нашими гостями в аудиторіях та на інших локаціях нашого університету вже найближчим часом.

Прес-Центр КУП НАНУ