Київський університет права підготував нових фахівців для Вінниччини

24 Липня, 2015

19 червня 2015 р. на базі Вінницької філії Київського університету права НАНУ відбулось вручення дипломів 90 бакалаврам та 27 спеціалістам заочної форми навчання за напрямом підготовки «Правознавство».
     На святковому вручені дипломів з вітальним словом до випускників звернувся заступник начальника департаменту освіти та науки Вінницької облдержадміністрації А.Р. Лисак, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм зайняти гідне місце у житті.

З вітальним словом до випускників звернувся завідувач філії Ю.І. Ковальчук, який наголосив на тому, шо випуск спеціалістів у м. Вінниці відбувається вдруге, а бакалаврів – втретє, і що з кожним роком кількість студентів, які здобувають юридичну освіту на базі філії КУП НАНУ збільшується. Ю. Ковальчук побажав випускникам-правникам наполегливості та натхнення в майбутньому професійному житті.
     Дипломи випускникам вручали завідувач філії Ю.І. Ковальчук та заступник начальника департаменту освіти та науки Вінницької облдержадміністрації А.Р. Лисак.