Лекції з Космічного права в КУП НАНУ

28 Лютого, 2014

В КУП НАНУ традиційно розпочалося вивчення «Космічного права». Так, п’ятий семестр 2013-2014 навчального року студенти третього курсу юридичного факультету Київського університету права НАН України розпочали із вивчення навчальної дисципліни «Космічне право». Лектором є Юрій Сергійович Шемшученко, академік НАН України, директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України та Міжнародного центру космічного права, доктор юридичних наук, професор, почесний ректор Київського університету права НАН України.
     Юрій Шемшученко під час проведення лекції акцентував увагу студентів на питаннях посилення ролі космічного права у регулюванні відповідних суспільних відносин. При цьому йшлося не тільки про міжнародне право, а й про національне законодавство.

Лектор розкрив сутність національного космічного права через призму порівняльного правознавства. Саме у цьому аспекті було проаналізовано чинне космічне законодавство та механізм його реалізації у провідних космічних країнах світу. Значну увагу було приділено космічному праву України.
     Студенти третього курсу висловлюють слова щирої вдячності ректорові, професору, заслуженому юристу України Ю.Бошицькому за надану можливість вивчати космічне право.

Прес-центр КУП НАНУ