Міжнародний центр КУП НАНУ в Ужгороді долучається до благодійного проекту «Серце до серця»

9 Березня, 2016

На базі відокремленого підрозділу КУП НАНУ в Ужгороді відбулися збори організаторів традиційної всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», у межах якої кожного квітня збираються кошти для медичних потреб дітей Закарпатської області.
      Учасники зібрання обговорили чимало організаційних питань, закріпили обов’язки за координаційними пунктами в області та за пропозицією ректора КУП НАНУ, проф. Юрія Бошицького, уклали Меморандум про співпрацю між Центром та закарпатським відділенням благодійного фонду «Серце до серця».

Як зазначив координатор Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи Іван Полюжин: «Київський університет права уже тривалий час організовує та долучається до благочинних проектів, а цього року ми допомагатимемо людськими та інформаційними ресурсами акції «Серце до серця» на Закарпатті, що дозволить закупити так необхідне реанімаційне обладнання для обласної дитячої лікарні».