На факультеті міжнародних відносин відбулась інтерактивна лекція з міжнародного публічного права к.ю.н. Алямкіна Руслана Володимировича на тему «Міжнародний правопорядок/International Legal Order»

28 Жовтня, 2013

25 листопада 2013 року  на факультеті міжнародних відносин відбулась інтерактивна лекція з міжнародного публічного права к.ю.н. Алямкіна Руслана Володимировича на тему «Міжнародний правопорядок».

Лекція була призначена для студентів факультету міжнародних відносин, а також для тих, хто бажав поглибити свої знання у сфері міжнародного права та ознайомитися з сучасними тенденціями у теорії і практиці міжнародного права. Робочими мовами заходу були українська та англійська.
   Окрім представників 4-го курсу факультету міжнародних відносин, на лекції були присутні майбутні фахівці – школярі, серед яких були представники з наступних навчальних закладів: середня школа №81, середня школа ім. А. Довженка №87, спеціалізована школа №251 ім. Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови, спеціалізована школа №277 та гуманітарна гімназія «Гармонія».

У ході лекції буде розкрито сутність концепції «міжнародний правопорядок» та суміжних понять, а також основні етапи становлення сучасного міжнародного правопорядку. Зокрема, Руслан Володимирович, зазначив, що в будь-якому політичному суспільстві, включаючи міжнародне співтовариство, громадського порядку можна досягти лише через поведінку, впорядковану відповідно до правової системи норм, і тому «міжнародний правопорядок складає основу та головний зміст світового порядку».
   Крім того, були розглянуті рішення міжнародних судових органів, що мали визначальний вплив на формування сучасного міжнародного правопорядку.