Налагодження наукових зв’язків між КУП НАНУ та університетами Чеської Республіки

11 Травня, 2016

На початку травня, цього року, ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький на запрошення нового ректора Міжнародного інституту підприємництва і права (МІПП) у Празі пана Еміріха Дртіна, відвідав інститут з метою налагодження партнерських відносин в сфері освіти та науки.

Розвиток співпраці в
західноєвропейському напрямку є одним з першочергових приорітетів КУП
НАНУ.
    На зустрічі, також, були присутні: проректор МІПП Ярослав Станик та
директор медичного коледжу при МІПП Мартін Пала, які висловили свою
зацікавленість у різнобічній співпраці з Київським університетом права
НАН України.

Зважаючи на це, керівництво Міжнародного інституту підприємництва і права охоче підтримало ідею відкриття філіалу КУП НАНУ на базі свого інституту в Празі і висловило пропозиції у напрямку навчання студентів з використанням сучасних методик викладання.

В ході зустрічі були проведенні переговори з різних питань міжнародного розвитку, а саме: налагодження співробітництва між керівниками вищої школи; можливості започаткування спільних програм; проведення конференцій, семінарів, симпозіумів та інших заходів; обговорення програми Еразмус та інших важливих проблем в сфері інтелектуальної власності, медичного права, прикордонного співробітництва, питань міграції; відбулося вивчення грантових проектів в науці.

Надзвичайно корисним був візит ректора КУП НАНУ до медичного коледжу Міжнародного інституту підприємництва і права, під час якого з’ясувалося, що між нашими навчальними закладами є багато спільного: зокрема, в Київському університеті права НАН України декілька років поспіль викладається медичне право, а також право біоетики, а на відділенні післядипломної освіти із задоволенням навчаються медики.

Спільним є й те, що в медичному коледжі, як і в КУП НАНУ функціонує картинна галерея, яку Ю. Бошицький мав можливість переглянути.

Впродовж свого перебування в Празі ректор, також, відвідав наукові заклади, зокрема Обсерваторію Штефаника, а враховуючи те, що в КУП НАНУ викладається космічне право, – це стало прекрасною нагодою для сприяння співпраці з Обсерваторією Національної академії наук України під керівництвом академіка НАН України Ярослава Яцківа.

На завершення робочого візиту між Київським університетом права Національної академії наук України та Міжнародним інститутом підприємництва і права було підписано Меморандум про співпрацю.

Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко А. П.