Налагодження партнерських стосунків КУП НАНУ з Національним університетом фізичного виховання і спорту України

6 Квітня, 2016

05 квітня 2016 року відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія  Бошицького із ректором Національного університету фізичного виховання і спорту України, професором Євгенієм Імасом.
     На зустрічі також був присутній  ректор Мішкольського університету, Андраш Торма (Угорщина), який на даний час перебуває в  Україні на запрошення ректора, професора  Ю. Бошицького  для проведення циклу майстер-класів для студентів Київського університету права НАН України.
     Предметом зустрічі було обговорення питань  трьохсторонньої співпраці між університетами та було акцентовано увагу на перспективних напрямках співпраці в рамках реалізації науково-дослідних проектів, проведення  спільних науково-практичних конференцій, круглих столів, тощо.
     Слід зазначити, що  Національний університет фізичного  виховання і спорту України – найбільший в Україні вищий навчальний заклад у сфері фізичного виховання і спорту. В ньому гармонійно поєднані підготовка висококваліфікованих кадрів для галузі, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців різного профілю, фундаментальні і прикладні наукові дослідження, результати яких активно впроваджуються в практику, ефективна спортивна діяльність, вершиною якої є підготовка спортсменів високого класу, та багатогранне міжнародне співробітництво з численними партнерами в Україні та інших державах світу. Серед вихованців вузу – чимало олімпійських чемпіонів, знаних діячів сфери фізичного виховання, фізичної культури і спорту. П’ятеро з них були у різні роки відзначені найвищою нагородою Міжнародного олімпійського комітету – Олімпійським орденом.

Уже найближчим часом адміністрація установ домовилася про підписання меморандуму про співробітництво.
     Наприкінці зустрічі, ректор, професор  Ю. Бошицький запросив колегу  відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального закладу та початку реалізації  питань спільної співпраці.

Прес-центр КУП НАНУ